C150N50Z4
Mfr.Part #
C150N50Z4
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Package/Case
Datasheet
C150N50Z4
Description
TERMINATION 10W 3GHZ 50 OHM SMD
Stock
5580
Manufacturer :
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 3GHz
Function :
Termination
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
RF Type :
DCS, GSM, PCS
Secondary Attributes :
150W
Supplier Device Package :
SMD
Datasheets
C150N50Z4
Basic Instructions
    CHIP TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 20DB 50OHM 2SMD
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 300W
    SMD TERMINATOR
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM
    RF ATTENUATOR 50OHM 1005